Ing. Petr Herold
+420 777 174149 info@web4f.cz

Web & Multimédia & Grafika & Školení

Ztratili jste krok s dobou? Pomůžeme vám vše dohnat! :)

Webové prezentace

Design dle vlastního výběru, snadná správa redakčním systémem

Multimédia

Focení, virtuální prohlídky, natáčení, rozhovory, živé přenosy na web, digitalizace

Grafika

Firemní loga a pravidla používání, vizitky, dopisní papíry, firemní bloky

Školení

ECDL, Adobe Premiere, Adobe Photoshop, Pro Tools, Soft skils školení

Analýzy IS

Analýzy současného informačního systému a sběr požadavků pro nový IS

e-learning

Instalace a nasazení LMS systému Moodle. Konzultace a vedení

O nás

Naše firma působí od roku 2009 v oblasti webdesingu (tvorba webových stránek) a multimédií. Svým zákazníkům poskytuje široké spektrum služeb: kromě tvorby webových stránek, vývoje internetových aplikací a návrhů grafických designů se zaměřuje především na komplexní zpracování propagačních kampaní, tvorbu filmů a videospotů.

Krok s dobou

Využitím moderních internetových technologií umožňujeme jednotlivým firmám zvýšit jejich konkurenceschopnost. Webové stránky jsou vytvářeny za pomoci nejnovějších technologií, a proto odpovídají i nejvyšším uživatelským standardům. Zájemci přistupující k takto zpracovaným webovým stránkám zde mohou bez problémů vyhledat všechny potřebné informace. K posouzení propagace značky využíváme analytické služby.

Multimédia

Provádíme živý přenos AV v rámci akce (konference, diskuse...). Fotíme staticky i pro virtální prohlídky. Natáčíme konference, přednášky, diskuse, rozhovory. Postprodukujeme upoutávkové klipy.

Grafické práce

Umíme vytvářet moderní firemní loga a pravidla jejich používání. Pomocí grafického manuálu sjednotíte grafiku a vizitky, dopisní papíry či firemní bloky budou vypadat profesionálně.

Vše na míru

Nevnucujeme nějaká naše řešení. Většina nápadů je originální a proto je nutné se vždy přizpůsobit, aby výsledek odpovídal co nejvíce představám.

Services