Ing. Petr Herold
+420 777 174149 info@web4f.cz

Webové prezentace

Naše firma působí od roku 2009 v oblasti webdesingu (tvorba webových stránek) a multimedií. Svým zákazníkům poskytuje široké spektrum služeb: kromě tvorby webových stránek, vývoje internetových aplikací a návrhů grafických designů se zaměřuje především na komplexní zpracování propagačních kampaní, tvorbu filmů a videospotů.

Využitím moderních internetových technologií umožňujeme jednotlivým firmám zvýšit jejich konkurenceschopnost. Webové stránky jsou vytvářeny za pomoci nejnovějších technologií, a proto odpovídají i nejvyšším uživatelským standardům. Zájemci přistupující k takto zpracovaným webovým stránkám zde mohou bez problémů vyhledat všechny potřebné informace. K posouzení propagace značky využíváme analytické služby.

Vzhledem k rychle se rozvíjejícímu trendu e-bussinesu, který přináší stále nové možnosti využití, nabízíme rovněž tvorbu elektronických obchodů a portálových řešení spolu s příslušnou administrací. Všechny tyto služby mohou být doplněny dalšími multimediálními formami, které je možno vytvořit samostatně: fotografiemi, videospoty, filmy, upoutávkami.

„Web4f.cz představuje rychlé a flexibilní internetové řešení pro firmy,
které si chtějí zajistit perspektivní budoucnost!“

Internetová řešení na míru

Vytvoříme webové informační systémy přesně podle Vašich potřeb.

SEO optimalizace

Provedeme audit vašich webových stránek z pohledu optimalizace pro vyhledávače. Navrhneme zlepšení, které Vám zvýší návštěvnost stránek.

Údržba a správa webových aplikací

Nabízíme Vám služby aktualizace obsahu Vašich webových stránek, monitoring stránek nebo jejich optimalizace. Rovněž vám nabízíme poradenství v oblasti údržby a správy stránek.

Pomoc při výběru domén a hostingu

Pomůžeme Vám s výběrem správného doménového jména a hostingovými službami. Nakonfigurujeme vše (včetně emailů) podle Vašich potřeb a přání.

Transfer webu

Chcete změnit hosting a nevíte přesně, jak převést celý obsah Vašich stránek (statický, dynamický), abyste o nic nepřišli? Neváhejte nás kontaktovat a my Vám pomůžeme!